HİZMETLERİMİZ //

Web Tasarımı
Web Tasarımı

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Grafik tasarım işlerinin her öğesi, ürünü oluşturan bütünün bir parçasıdır. Tasarım içindeki öğenin etkili olup olmadığına, bütüne olan uyumu ve bütünle ilişkisine göre karar verilir. Temelleri doğru olarak kavramak başarılı bir grafik tasarım için en önemli kurallardan biridir. Grafik tasarımda bir kuralı kavramanın en iyi yolu, onu gerçek hayattan bir uygulama içinde görmektir. Kreatif Tasarım adeta altın çağını yaşıyor. Katalog, Broşür, El İlanı, Açık hava reklamları, Basın ilanları, Ambalaj tasarımı, İnsert, Gazete Mizanpaj, Dergi Mizanpaj, Afiş Tasarım, Tabela - Totem tasarım

Logo Tasarım
Logo Tasarım

Logo sade, uygulanabilir, estetik ve özgün olmalıdır."?Logo tasarımının amacını akılda kalıcılık, özgünlük ve bilinç altına markanın görselliğini kazımak olduğunu hatırlatacak olursak, en önemli özellik olan sadeliğin altını yeniden çizmiş oluruz. Akılda kalamayan bir logo, hedefine ulaşamamıştır.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı markalaşma sürecindeki en önemli adımlardan birisidir. Kurumsal Kimlik tasarımının en önemli parçası ise kuşkusuz logo tasarımıdır. Markanızın mesajını tüketiciye doğru ve etkili iletebilen bir logo ile yola çıkmak attığınız her adımda sizi başarıya daha hızlı ulaştırabilir. Bilinen, bulunan ve fark edilir olmak için değişmek şart... Markanızın hedef kitlesi ile iletişime geçtiği tüm noktalarda yeni ve daha güçlü bir kimlikle var olarak markanızı akıllara kazıyın.

Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Çekimi

Ürün satışlarınızda Katalog basımı veya İnterneti kullanarak e-ticaret satış hedefinizi yakalamak elinizde, Bunun için ne gerekli Görsel anlamda çekici ve güvenilir web sitenizin olması ve en büyük etken Ürünlerinizin Kaliteli bir görsel fotoğraf çalışmasıdır. Bizler gün geçtikçe ürün rekabeti ve satış hedeflerini arttırıcı fotoğraflar ile yardımcı olmaktayız. Bunun yanında her geçen gün sizler için satış arttırıcı Türkiye de hatta dünyada olmayan fikirlerimizi sizlere sunuyoruz.

Promosyon
Promosyon

Kapılar siz açıyorsunuz, siz hoş kokular yayıyorsunuz, siz en önemli kararlara imza atıyorsunuz, önemli notları siz saklıyorsunuz. Bunu ancak promosyon malzemeleriyle başarabilirsiniz. Hedef kitlenin elinin altındasınız. Hedef kitlenizin işine yarıyorsunuz, bu da sizin ?işinize? yarıyor. Ticari işletmelerin ana amacı daha fazla kâr etmektir. Daha fazla kâr elde etmenin en kısa yolu tanıtımdır. Her an olası müşterilerin ?gözlerinin önünde? olmak sizi rekabette bir adım öne geçirecektir, düşünülen ürün/hizmet için tercih edilmenizi sağlayacaktır.